+420 774 634 500

  • cs
  • en
  • ru

Rádi bychom vám nabídli prostřednictvím našich stránek, kvalitní erotické masáže skrze spolupráci s krásnými masérkami, které perfektně uvolní masírovaného po technické stránce a zároveň věnují dostatečnou pozornost individuálnímu přístupu, který se promění v jedinečný erotický zážitek na míru. Masérky jemně a s citem přistupující k lidskému tělu i jeho sexualitě.

V dnešní uspěchané době, kdy sex, zdá se je ve většině případů činností k uspokojení pudu, samozřejmostí upadající ke stereotypu, vedoucího k nespokojenosti nejen v osobním, ale i partnerském vztahu, jsou nejen muži i ženy často nuceni ke hledání něčeho nového a vzrušivého. Erotická masáž je perfektním volbou chcete-li se uvolnit, načerpat energii a inspirovat se.

Řekněte ANO, erotické masáži – je skvělým nástrojem při objevování cesty k vlastní sexualitě a dlouhověkosti.

V našem masážním salónu vás budou hýčkat pečlivě vybrané, jemné ručičky zkušených masérek proškolených na každičký dotek.
Naše masérky plně zajistí individuální přístup a vyhoví vašim specifickým požadavkům – nebojte se vyslovit vaše přání a potřeby. Můžeme vám nabídnout několik druhů erotické masáže a to v různých délkách s jednou či dvěma masérkami – rozhodnutí je zcela na vás.

Tuto masáž vám můžou poskytnout tyto masérky: