+420 774 634 500

  • cs
  • en
  • ru

 

Vyzkoušejte u nás něco nového a velmi, velmi voňavého. Láká vás dálný východ? Dopřejte si speciální erotickou masáž, která kombinuje oblíbenou tureckou a thajskou mýdlovou masáž.

Jak erotická mýdlová masáž probíhá?

Mýdlová masáž se od klasické erotické masáže liší provedením, i použitým materiálem.

Před mýdlovou masáží se řádně prohřejte ve sprše, smyjete pracovní stres a starosti všedních dní a opět sejdete se svou masérkou v masérně. Pohodlně ulehnete na vyhřátý masážní futon a masáž může začít.

Tělo na tělo do rytmu hudby

Masáž je koncipovaná jako relaxační masáž celého těla a ze 70% je prováděna přímým kontaktem oblíbenou masážní technikou tělo na těloMasérka masíruje zcela nahá, intenzitu relaxační masáže prohlubuje zapojením váhy svého těla. Používá velmi účinné prvky z masáže Lomi Lomi, masáž pažemi, lokty i zadečkem. Masírujeme teplým masážním olejem v příměsi speciálního mýdla, která se během masáže stále nahřívá k dosažení maximálního požitku.

Mýdlovou masáž si vychutnáte nejen v poloze na břiše, ale také na zádech. Mikrobublinky budou velmi jemně laskat každičký centimetr vašeho těla i intimní partie.

Pro milovníky bublinek, voňavé bohaté pěny a masáže tělo na tělo…trefa do černého, ideální nejen v letních horkých dnech!

 

Tuto masáž vám můžou poskytnout tyto masérky: