+420 774 634 500

  • cs
  • en
  • ru

Prostata je jednou z nejdůležitějších žláz v těle muže, která může nabídnout spousty vzrušení.

Je také někdy nazývána jako mužský G-bod, který je uložen uvnitř pánve a jeho stimulace přináší hluboké a intenzivní sexuální prožitky, které jsou pro většinu mužů prozatím velkou neznámou.

Masáž prostaty a její účinky

Léčivé účinky masáže prostaty pomáhají předcházet rakovině prostaty , jejímu zbytnění a s tím souvisejícím poruchám erekce. Vede k hlubokému fyzickému i psychickému uvolnění. Má schopnosti rozvíjet prožitek masírovaného. Přes tyto pozitivní účinky, které masáž prostaty nabízí, ji málo kdo z mužů dostal odvahu vyzkoušet.

Radi bychom vám přiblížili průběh této masáže a zbourali jistá tabu, které sebou tato masáž nese a podpořili vaše rozhodnutí, které vás v praxi příjemně překvapí.

Masáž prostaty a její průběh

Masáž prostaty začíná z vnějšku, jemnou masáží hráze (místa pod varlaty směrem k análnímu otvoru) a pokračuje přes přímou masáž skrze anální otvor za použití speciálního lubrikantu. Při vnitřní masáži se používají z hygienických důvodů jemné latexové rukavičky.
Masáž prostaty však neprobíhá z ničeho nic, ale je součástí celostní smyslné tantrické či erotické masáže, která tělo krásně uvolní a připraví. Během masáže vzniká mezi masérkou a masírovaným důvěrná, intimní atmosféra, při které postupem času opadá prvotní stud a rozpaky.

V čem je masáž prostaty jedinečná?

Masáž prostaty je jedinečná tím, že masérka převezme aktivní roli a probouzí v muži pocit plné oddanosti. Můžete si zde dovolit oddat se plně do jejich rukou a na vše ostatní zapomenout. Je dobré dát volný průchod všem potřebným tělesným projevům: vydávat zvuky, prožívat masáž naplno a bez ostychu. Pokud si potřebujete v průběhu masáže chvíli kleknout či hýbat zadečkem, udělejte to.

Co když to napoprvé nevyjde?

Tato masáž je velmi citlivou intimní záležitostí a někdy se stane, že první zážitek není takový, jaký by mohl být.
Na vině můžou být různé druhy strachu, zmíněná tabu či špatná zkušenost s masérkou. Mimo jiné i potřeba naučit se tuto masáž přijímat.
Někdy to vyjde hned napoprvé, jindy je potřeba postupovat po malých krůčcích, získat si důvěru k masérce, uvolnit se, pustit obavy a nechat své tělo pomalu zvyknout na něco nového. Kdo vytrvá, toho masáž prostaty příjemně odmění extatickým a hluboce uvolňujícím zážitkem.
Ze zkušenosti mnoha mužů můžeme říct, že tato technika stojí za to. Dobrá masáž je nejen léčivou cestou k přijímajícímu, ale i hlouběji ukrytým částem ve vás samých.

MASÁŽ PROSTATY JE DOPLŇKOVÁ MASÁŽ, KTERÁ JE V CENĚ NABÍZENÝCH MASÁŽÍ:

EROTICKÁ MASÁŽ

Odhalte kouzlo erotické masáže. U většiny z nás se vše, co souvisí s pohlavním životem, odehrává na několika málo místech těla.

NURU MASÁŽ

Nuru masáž je prováděna pomocí speciálního nuru gelu, který se krásně rozehřátý nanáší na celé Vaše tělo.

MÝDLOVÁ MASÁŽ

Mýdlová masáž je původem z Turecka. Díky příjemnému vonnému speciálnímu mýdlu je tato masáž velice příjemná a kluzká..

EROTICKÁ MASÁŽ PRO PÁRY

Erotická masáž obou partnerů se závěrem dle vašich představ. Vzájemným uspokojováním rukou nebo sexem partnerů.

EROTICKÁ MASÁŽ PRO ŽENY

Relaxační masáž pro ženy se plná vzrušení a erotického napětí. Masérka je zcela nahá nebo může mít na sobě prádlo, punčochy …

MASÁŽ S TENGA EGG VAJÍČKEM

Tenga Egg je oblíbené masážní vajíčko původem z Japonska, jejímž drážděním penisu dokonale zajistí stimulaci.

 

Tuto masáž vám můžou poskytnout tyto masérky: